Tootja: HP
Mudel: CE459A
EAN: 0763615888288
HP LaserJet P2055dn Printer. Printimistehnoloogia: Laser. Prindikassettide arv: 1, Maksimaalne käidutsükkel: 50000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 33 lk/min, Kahepoolne printimine. Ekraan: LCD. Võrguvalmidus
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
HP LaserJet P2055dn 1200 x 1200 DPI A4 | €313.00 |
|
www.proline.lv |
HP LaserJet P2055dn 1200 x 1200 DPI A4 | €315.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 50000 lehekülge kuu kohta |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimine | |
| Värv | Ei |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 33 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 8 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 128 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 384 MB |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori mudel | Feroceon ARM dual |
| Protsessori sagedus | 600 MHz |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne printimissuurus | 216 x 297 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Ümbrikud, Sildid, Tavaline paber, Taaskasutatud paber, Läbinähtavused |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive suurus, Legal, Letter |
| Dupleksmeedia kaal | 60 - 105 g/m² |
| Toetatud meediumitüübid | Paper (bond, light, heavy, plain, recycled, rough), envelopes, labels, cardstock, transparencies, heavy media |
| Meediumi suurus (salv 1) | A4, A5, A6, B5, envelopes (C5, DL), 76 x 127 to 216 x 356 mm |
| Meediumi kaal (salv 1) | 60 to 163 g/m² (straight through paper path for special media) |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Väljundvõimsus kokku | 150 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 150 lehte |
| Muud funktsioonid | |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Windows 7 ready. For more information go to /go/windows7. Some features may not be available. Windows Vista (x32 and x64); Microsoft Windows XP Home, XP Professional, Server 2003, 2000 (drivers only): 512 MB RAM, 350 MB available hard disk space, CD-ROM drive, USB port |
| Printerihaldus | HP Toolbox FX, HP Embedded Web Server, print drivers |
| Toitenõuded | Input voltage: 110 to 127 VAC (+/- 10%), 60 Hz (+/- 2 Hz); 220 to 240 VAC (+/- 10%), 50 Hz (+/- 2 Hz) |
| Elektromagnetiline ühilduvus | CISPR 22: 2005/EN 55022: 2006 Class B, EN 61000-3-2: 2000+A2, EN 61000-3-3: 1995+A1, EN 55024: 1998+A1+A2, FCC Title 47 CFR, GB9254-1998, EMC Directive 2004/108/EC with CE Marking (Europe), other EMC approvals as required by individual countries |
| Allalaaditav tarkvara | Windows drivers, full software solution, printing system, Yahoo Toolbar, Smart Web Printing |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 7 (32-bit/64-bit); Windows Vista (32-bit/64-bit); Microsoft Windows XP (32-bit/64-bit), Server 2003 (32-bit/64-bit), 2000; Mac OS X v10.3.9, v10.4, v10.5, v10.6, UNIX, Linux (see http://) |
| Standardsed sisestussalved | 2 |
| Suurus | 36,6 cm |
| Võrgu omadused | Gigabit Ethernet |
| Toote mõõdud avatud kujul (p x l x s) | 36,6 cm |
| Ohutus | IEC 60950-1 (International), EN 60950-1+A11 (EU), IEC 60825-1+A1+A2, GS License (Europe), EN 60825-1+A1+A2 (Class 1 Laser/LED Device) GB4943-2001, Low Voltage Directive 2006/95/EC with CE Marking (Europe); other safety approvals as required by individual countries |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 481 x 330 x 465 mm |
| Printimiskvaliteet (must, tavakvaliteet) | 600 DPI |
| Soovitatud kasutamistemperatuuri vahemik (T-T) | 17,5 - 25 °C |
| I/O-pordid | 1 USB, 1 Ethernet |
| Sisestusvõimsus ümbrikute puhul (primaarsalv) | 5 lehte |
| Meedia tavasuurused | Tray 1: 76 x 127 to 216 x 356 mm; tray 2: 105 x 148 to 216 x 356 mm; optional tray 3: 105 x 148 to 216 x 356 mm Tray 1: 3 x 5 to 8.5 x 14 in; tray 2: 4.1 x 5.8 to 8.5 x 14 in; optional tray 3: 4.1 x 5.8 to 8.5 x 14 in |
| Standardmeedia suurused | Tray 1: A4, A5, A6, B5, envelopes (C5, B5, DL); Tray 2: A4, A5, A6; optional Tray 3: A4, A5, A6 |
| Printimisveeris, alumine (A4) | 4 mm |
| Printimisveeris, vasak (A4) | 4 mm |
| Printimisveeris, parempoolne (A4) | 4 mm |
| Printimisveeris, ülemine (A4) | 4 mm |
| Kirjatüübid | 45 scalable TrueType fonts and 35 PostScript; 11 scalable TrueType fonts and 11 non-scalable Line Printer fonts (PCL 5c only) |
| Meediumi kaal sisestustee kaudu | Tray 1: 60 to 163 g/m² (straight through paper path for special media); Tray 2: 60 to 120 g/m²; optional Tray 3: 60 to 120 g/m² |
| Ümbrikusöötur | Yes, 5 |
| Akustilise võimsuse emissioon | 6.8 B(A) |
| Akustilise rõhu emissioon | 55 dB |
| Kahepoolse printimise võimalused | Automatic (standard) |
| Printimiskiirus (must, parim kvaliteet, A4) | 33 lk/min |
| Juhtmevaba valiku tüüp | Optional, enabled with purchase of hardware accessory |
| Turvahalduse kirjeldus | Firewall; Access Control List; Password protected EWS; SNMP v3; SSL/TLS (HTTPS); Certificate support; 802.1x authentication (EAP-TLS, PEAP) |
| Meediumi kaal (salv 3) | 60 to 120 g/m² (using the standard output bin) |
| Juhtpaneel | 2-line, 16-character front-panel monochrome-LCD display, 6 buttons (Up arrow, Down arrow, Select, Return, Cancel), 2 LEDs (Attention, Ready) |
| Meediumi tüüp ja maht (salv 2) | sheets: 250 |
| Meediumi kaal (salv 2) | 60 to 120 g/m² (using the standard output bin) |
| Meediumi suurus (salv 2) | A4, A5, A6, B5, 105 x 148 to 216 x 356 mm |
| Automaatne paberiandur | |
| Aluse kaal | 480,2 kg |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 150-sheet output bin |
| Paberikäsitsus, standardne/sisestus | 50-sheet multipurpose tray, 250-sheet input tray |
| Paberikäsitsus, valitav/sisestus | Optional third 500-sheet paper tray |
| Printimiskvaliteet (must, parim kvaliteet) | 1200 x 1200 DPI |
| Ülenduse tüüp | Memory upgradeable to 384 MB using optional DIMM slot; tray upgradeable using optional input tray (500 sheet) |
| Maksimaalne paberisalvede arv | 3 |
| Standardne väljundvõimsus kile puhul | 75 lehte |
| Draiverivärskendused | Latest drivers and software available from the HP LaserJet support Web site at http:///support/lpj2050series/; In countries/regions other than the US at http:/// |
| Duplekstoega meedia suurus | A4 |
| Meediumikäsitsus | Automatic duplexing, manual feed, sheetfed, straight-through paper path |
| Mälu tehnoloogia | None |
| Aluse mõõdud (l x s x k) | 1219,2 x 1016 x 2484,1 mm |
| Tüüpilise energiatarbimise (TEC) arv | 2.233 kWh/Week |
| Esimene lehekülg (must-valge, Letter-formaat, ooterežiim) | 8 s |
| Esimene lehekülg (must-valge, Letter-formaat, valmisolek) | 8 s |
| Pakendi kaal | 13,1 kg |
| Märkus läbimõõdu (mittemeetriline) kohta | Maximum dimension with Tray 1 input door and face-up output door open |
| Esimene lehekülg (must-valge, A4, valmisolek) | 8 s |
| Kahekordne köitmine | |
| Märkus läbimõõdu (meetermõõdustik) kohta | Maximum dimension with Tray 1 input door and face-up output door open |
| Meediumi suuruste tugi (mittemeetriline) | Tray 1: Letter, legal, statement, executive, index cards, envelopes [No. 10 (Com), No. 7-3/4 (Monarch)]; tray 2: Letter, legal, executive; optional tray 3: Letter, legal, executive |
| Kasutamiskõrgus (mittemeetriline) | 13000 ft |
| Akustilise rõhu emissioon (valmisolekus) | Inaudible dB |
| Akustilise rõhu emissioon eemalseisjale (valmisolekus) | Inaudible dB |
| Soovituslik meediumi kaal (kahepoolne, mittemeetriline) | 16 to 28 lb |
| Akustilise rõhu emissioon eemalseisjale (aktiivrežiim, printimine, kopeerimine või skaneerimine) | 55 dB(A) |
| Kaal (mittemeetriline) | Without toner cartridge 23.6 lb lbs |
| SureSupply-ühenduse tüüp | Direct and Network |
| Pakendi mõõdud (l x s x k) | 480,8 x 330,2 x 464,8 mm |
| SureSupply tugi | Jah |
| Printimiskiirus (must-valge, parim kvaliteet, Letter-formaat) | < 35 ppm lk/min |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 32,5 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 63,5 - 77 °F |
| Võrgustumine | |
| Võrguvalmidus | Jah |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv4) | TCP/IP, Bonjour compatible |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,4 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 10,6 kg |
| Mõõdud (l x s x k) | 365 x 368 x 268 mm |
| Maksimaalsed mõõtmed (l x s x k) | 365 x 677 x 268 mm |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 1200 x 1000 x 2485 mm |
| Disain | |
| Ekraan | LCD |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Süsteeminõuded | |
| Minimaalsed süsteeminõuded Macintoshile | Mac OS X v10.3.9, v10.4, v10.5, v10.6; 256 MB RAM, 150 MB available hard disk space; CD-ROM drive, USB port |
| Pakendi sisu | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | HP printer software on CD-ROM: installer/uninstaller; drivers (HP PCL 6); HP Toolbox FX for diagnostic status and configuration; HP Embedded Web Server; help; documentation |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 13,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 481,2 kg |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 7 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 35 tk |