Tootja: Siemens
Mudel: HB636GBS1
EAN: 4242003672402
Siemens HB636GBS1. Ahju suurus: Suur, Ahju tüüp: Elektriahi, Ahju(de) sisemahutavus kokku: 71 l. Seadme paigaldus: Sisseehitatud, Toote värv: Must, Roostevaba teras, Kontrolli tüüp: Nööbid, Pöörlev. Kella tüüp: Elektrooniline. Energiatõhususe klass: A+, Energiakulu (tavaline): 0,87 kWh, Energiakulu (sundkonvektsioon): 0,69 kWh. Lambi tüüp: Halogeen
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Siemens HB636GBS1 | €939.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Ahi | |
| Ahju suurus | Suur |
| Ahjude arv | 1 |
| Ahju tüüp | Elektriahi |
| Ahju(de) sisemahutavus kokku | 71 l |
| Ahju netovõimsus | 71 l |
| Ülemine ja alumine kuumus | |
| Ahju termostaadi vahemik | 30 - 300 °C |
| Grill | |
| Konvektsioonküpsetus | |
| Tavaküpsetamine | |
| Ülessoojendamise funktsioon | |
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Nööbid, Pöörlev |
| Juhtimise paigutus | Esikülg |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvamise tüüp | TFT-ekraan |
| Juhtme pikkus | 1,2 m |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Ühendatud koormus | 3650 W |
| AC-sisendpinge | 220-240 V |
| Vool | 16 A |
| Energiakulu (tavaline) | 0,87 kWh |
| Energiakulu (sundkonvektsioon) | 0,69 kWh |
| Ergonoomika | |
| Integreeritud kell | |
| Kella tüüp | Elektrooniline |
| Lapselukk | |
| Valgustus | |
| Lambi tüüp | Halogeen |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 595 mm |
| Sügavus | 548 mm |
| Kõrgus | 595 mm |
| Kaal | 35 kg |
| Sügavus avatud uksega | 104 cm |
| Sisemõõdud (l x s x k) | 480 x 415 x 357 mm |
| Paigalduskoha laius | 56 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 55 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 58,5 cm |