Tootja: HP
Mudel: K0Q22A#B19
EAN: 0889894068996
HP LaserJet Enterprise M609x. Printimistehnoloogia: Laser. Prindikassettide arv: 1, Maksimaalne käidutsükkel: 300000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 71 lk/min, Kahepoolne printimine. Ekraan: LCD. Võrguvalmidus, WiFi. Toote värv: Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Hewlett-Packard HP LaserJet Enterprise M609x A4 | €2726.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 300000 lehekülge kuu kohta |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5, PCL 6 |
| HP segment | Ettevõte |
| Printimine | |
| Värv | Ei |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 71 lk/min |
| Kahepoolse printimise kiirus (must, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 58 lk/min |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 512 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 1500 MB |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 1200 MHz |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 2 |
| Sisendvõimsus kokku | 1200 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 500 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 6 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 4400 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 1300 lehte |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Ümbrikud, Tugev paber, Sildid, Tavaline paber, Läbinähtavused |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO C-seeria suurused (C0...C9) | C5, C6 |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Võrguvalmidus | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | Jah |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP ePrint | Jah |
| HP Web Jetadmin | Jah |
| HP Auto-On/Auto-Off | Jah |
| HP Management tööriistad | HP JetAdvantage Security Manager; HP SNMP Proxy Agent; HP WS Pro Proxy Agent |
| HP Software tagatud | HP Connected, HP Device Experience (DXP), HP PCL 6 (XPS) Printer Driver, HP Software Installer/Uninstaller |
| Pakendi sisu | |
| Kassetid kaasa arvatud | Jah |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (must) | 11000 lehekülge |
| Dokumentatsiooni CD | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Draiverid kaasa arvatud | Jah |
| Tarkvara CD | Jah |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 780 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 15,3 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,1 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 2,622 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõte |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 10,9 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 431 mm |
| Sügavus | 466 mm |
| Kõrgus | 505 mm |
| Kaal | 26.3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 2 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 8 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 762 mm |
| Pakendi sügavus | 593 mm |
| Pakendi kõrgus | 511 mm |
| Pakendi kaal | 33,8 kg |