Tootja: HP
Mudel: T3U51A#B19
EAN: 0193015438279
HP Color LaserJet Enterprise M856dn, Prindi, Two-sided printing. Printimistehnoloogia: Laser, Värv. Prindikassettide arv: 4, Maksimaalne käidutsükkel: 250000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 56 lk/min, Kahepoolne printimine. Ekraan: CGD. Võrguvalmidus. Toote värv: Valge
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 250000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 0 - 50000 lehekülge kuu kohta |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| Printerifondid | PostScript, Scalable, Vöötkood, TrueType |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Varukassetid | W2010A HP 659A Black LaserJet Toner Cartridge (16,000 pages); W2011A HP 659A Cyan LaserJet Toner Cartridge (13,000 pages); W2012A HP 659A Yellow LaserJet Toner Cartridge (13,000 pages); W2013A HP 659A Magenta LaserJet Toner Cartridge (13,000 pages); W2010X HP 659X Black LaserJet Toner Cartridge (34,000 pages); W2011X HP 659X Cyan LaserJet Toner Cartridge (29,000 pages); W2012X HP 659X Yellow LaserJet Toner Cartridge (29,000 pages); W2013X HP 659X Magenta LaserJet Toner Cartridge (29,000 pages); W2004A HP 660A Original LaserJet Imaging Drum (65,000 pages, universal for all 4 colours) |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Printimine | |
| Värv | Jah |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Resolutsiooni värv | 1200 x 1200 DPI |
| Printimise resolutsioon must | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 56 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 56 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A3) | 26 lk/min |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 26 lk/min |
| Soojenemisaeg | 150 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 5.9 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 6,3 s |
| Vesimärgi printimine | Jah |
| Turvaline printimine | Jah |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1536 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 3584 MB |
| Mälupesad | 1 |
| Sisemine mälumaht | 16 GB |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 1200 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 53 dB |
| Helivõimsustase (trükkimisel) | 6,8 dB |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 2 |
| Sisendvõimsus kokku | 650 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 500 lehte |
| Paberisalve 1 mahutavus | 100 lehte |
| Paberisalve 2 mahutavus | 550 lehte |
| Paberi sisestamine | Paberisahtel |
| Mitmeotstarbeline salv | Jah |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Sisestussalvede maksimaalne arv | 6 |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 4450 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 500 lehte |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Paberisalve kandja tüübid | Paks paber, Ümbrikud, Tugev paber, Tavaline paber, Kaardipakk, Läbinähtavused, Sildid, Taaskasutatud paber, Läikepaber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO C-seeria suurused (C0...C9) | C5, C6 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Oficio, 16K |
| JIS B-seeria suurused (B0...B9) | B4, B5, B6 |
| Ümbriku suurused | B5, C5, C6, DL |
| Kohandatud meediumi laius | 64 - 320 mm |
| Kohandatud meediumi pikkus | 127 - 457,2 mm |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 256 g/m² |
| Mitmeotstarbelise salve meedia kaal | 60 - 300 g/m² |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Ei |
| Ethernet LAN | Jah |
| Võrguvalmidus | Jah |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Turvaalgoritmid | PEAP, SNMPv3, EAP-TLS, IPSec, WPA2-Enterprise, FIPS 140, SSL/TLS, FIPS 140-2 |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Google Cloud Print, Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatavad süsteeminõuded | 2 GB available hard disk space, Internet connection, USB port, Internet browser. |
| Soovitatud niiskusvahemik kasutamisel | 30 - 70 protsenti |
| Akustilise rõhu emissioon (valmisolekus) | 49 dB |
| Akustilise rõhu emissioon eemalseisjale (valmisolekus) | 33 dB |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 3 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 32,5 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 80 protsenti |
| Kaubamärgile omased tunnused | |
| HP ePrint | Jah |
| HP Web Jetadmin | Jah |
| HP Auto-On/Auto-Off | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kassetid kaasa arvatud | Jah |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (must) | 16000 lehekülge |
| Kaasasoleva kasseti tootlikkus (CMY) | 13000 lehekülge |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 870 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 77 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,08 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,08 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 0,725 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Ettevõtlus |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | CGD |
| Värviline tabloo | Jah |
| Ekraani diagonaal | 10,9 cm |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sertifikaat | CISPR 22:2008 (International) - Class A, CISPR32:2012 (International) - Class A, EN 55032: 2012 (EU) - Class A, EN 61000-3-2: 2014, EN 61000-3-3: 2013, EN 55024: 2010, EMC Directive 2014/30/EU, FCC CFR 47 Part 15 Class A/ICES-003, Issue 6 Class A. Other EMC approvals as required by individual countries. |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 556 mm |
| Sügavus | 610 mm |
| Kõrgus | 520 mm |
| Kaal | 52,3 kg |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 790 x 760 x 2107 mm |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 8, Windows 11 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 1 tk |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 193015438231; (ABY) 193015438248; (ACQ) 193015438255; (B13) 193015438262; (B19) 193015438279; (BAZ) 193015438286 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015438231, 193015438248, 193015438255, 193015438262, 193015438279, 193015438286 |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Silver, ENERGY STAR, Blue Angel |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Mercury free |
| Ei sisalda | Elavhõbe |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Kaubaaluse brutokaal | 188,4 g |
| Kihid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 3 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 786 mm |
| Pakendi sügavus | 736 mm |
| Pakendi kõrgus | 652 mm |
| Pakendi kaal | 59,5 kg |