Tootja: HP
Mudel: B5L23A#B19
EAN: 0888793861233
HP Color LaserJet Enterprise M552. Printimistehnoloogia: Laser, Värv. Prindikassettide arv: 4, Maksimaalne käidutsükkel: 80000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 33 lk/min, Kahepoolne printimine. Ekraan: LCD. Võrguvalmidus. Toote värv: Hall
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Hewlett-Packard Color Laserjet Enterprise M552dn, | €548.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 80000 lehekülge kuu kohta |
| Soovituslik käidutsükkel | 2000 - 6000 lehekülge kuu kohta |
| Printimisvärvid | Must, Tsüaan, Magenta, Kollane |
| Prindikassettide arv | 4 |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5c, PCL 6, PDF 1.7, PostScript 3 |
| HP segment | Ettevõte |
| Printimine | |
| Värv | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 33 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, mustandikvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 33 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 6 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 7 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1024 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 1024 MB |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 1200 MHz |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Kaardipakk, Ümbrikud, Läikepaber, Tugev paber, Sildid, Tavaline paber, Eelprinditud, Taaskasutatud paber, Läbinähtavused |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4 |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 550 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 250 lehte |
| Mitmeotstarbeline salv | |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Võrguvalmidus | |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, HP ePrint, Mopria Print Service |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 571 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 3,9 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,1 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Disain | |
| Toote värv | Hall |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Ridade arv ekraanil | 4 joont |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 458 mm |
| Sügavus | 479 mm |
| Kõrgus | 399 mm |
| Kaal | 27,5 kg |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Säästvad tehnoloogiad ja materjalid | Mercury free |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
| Tehnilised andmed | |
| Põhikaste (välimised) kaubaaluse kihi kohta | 4 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi sügavus | 500 mm |
| Pakendi kõrgus | 598 mm |
| Pakendi kaal | 31,3 kg |