Tootja: Epson
Mudel: C11C649001BW
EAN: 8715946315546
Epson EPL-N2550DT. Printimistehnoloogia: Laser. Maksimaalne käidutsükkel: 100,000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 600 x 600 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 30 lk/min, Kahepoolne printimine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Epson EPL-N2550DT | €1409.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 100,000 lehekülge kuu kohta |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Printimine | |
| Värv | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 30 lk/min |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A3) | 17 lk/min |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 8,2 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 64 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 310 MB |
| Protsessori sagedus | 200 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 53 dB |
| Helivõimsustase (ooterežiim) | 33 dB |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Maksimaalne printimissuurus | 297 x 420 mm |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4, A5 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B4, B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive suurus |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 950 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 250 lehte |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 1500 lehte |
| Maksimaalne väljundvõimsus | 250 lehte |
| Muud funktsioonid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Akustilise rõhu emissioon | 53 dB |
| Võimsustarve (aktiivrežiim) | 500 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 85 protsenti |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 1033 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 85 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 9 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 34,1 kg |
| Mõõdud (l x s x k) | 513 x 395 x 324 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 615 mm |
| Pakendi sügavus | 618 mm |
| Pakendi kõrgus | 886 mm |
| Pakendi kaal | 36,5 kg |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 100 cm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 4,5 m |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 1 tk |