Tootja: Epson
Mudel: C11CB52011BT
EAN: 8715946508382
Epson AcuLaser C9300DTN. Printimistehnoloogia: Laser, Värv. Maksimaalne käidutsükkel: 100000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A3. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 30 lk/min. Võrguvalmidus. Toote värv: Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 100000 lehekülge kuu kohta |
| Lehe kirjelduse keeled | Epson ESC/P2, Epson FX, PCL 5c, PCL 6, PDF 1.6, PostScript 3 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Printimine | |
| Värv | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 30 lk/min |
| Printimiskiirus (värviline, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 30 lk/min |
| Soojenemisaeg | 18 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 8 s |
| Aeg esimese leheküljeni (värviline, tavaline) | 10 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 256 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 1024 MB |
| Mälu tüüp | DDR2 |
| Sisseehitatud protsessor | |
| Protsessori sagedus | 400 MHz |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 53 dB |
| Helivõimsustase (ooterežiim) | 25 dB |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 2 |
| Sisendvõimsus kokku | 955 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 150 lehte |
| Maksimaalne sisestusvõimsus | 2055 lehte |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Maksimaalne printimissuurus | 297 x 420 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Tavaline paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A3, A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B4, B5 |
| ISO C-seeria suurused (C0...C9) | C5, C6 |
| Ümbriku suurused | 10, C5, C6, DL |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 216 g/m² |
| Võrgustumine | |
| WiFi | |
| Ethernet LAN | |
| Võrguvalmidus | |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv4) | TCP/IP, IPSec, LPR, FTP, IPP, PORT9100, WSD |
| Toetatud võrguprotokollid (IPv6) | TCP/IP, IPSec, LPR, FTP, IPP, PORT9100, WSD |
| Haldusprotokollid | TCP/IPv4, TCP/IPv6, IPSec, SNMP, HTTP, DHCP, BOOTP, APIPA, PING, DDNS, mDNS, SNTP, SSDP, ENPC, SLP, WSD, LLTD; AppleTalk |
| Pesad & liidesed | |
| Standardliidesed | Ethernet, USB 2.0 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB-konnektor | USB Type-B |
| Valitav ühenduvus | Paralleelne |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 32 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 15 - 85 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 15 - 85 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Voolujuhe kaasa arvatud | |
| Kiirstardi juhend | |
| Juhend | |
| Draiverid kaasa arvatud | |
| Tarkvara CD | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | For Windows: Epson Status monitor, Web-To-Page, EPSON Net Print, Net Config, eRegister, EPSON BarCode Fonts, EPSON Screen Font, For Mac: EpsonNet Config |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 458 W |
| Elektritarbimine (max) | 1020 W |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 56 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ridade arv ekraanil | 5 joont |
| Sertifikaat | EN55022, Class B; EN61000-3-2; EN61000-3-3; EN55024 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 500 mm |
| Sügavus | 538 mm |
| Kõrgus | 422 mm |
| Kaal | 41 kg |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Muud funktsioonid | |
| Ooterežiimi LED-indikaator | |
| Toite LED-indikaator | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 67 cm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 67 cm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 1055 mm |
| Pakendi sügavus | 740 mm |
| Pakendi kõrgus | 635 mm |
| Pakendi kaal | 69,4 kg |