Tootja: Canon
Mudel: 3516C006
EAN: 4549292133950
Canon i-SENSYS LBP228x. Printimistehnoloogia: Laser. Prindikassettide arv: 1, Maksimaalne käidutsükkel: 4000 lehekülge kuu kohta. Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 38 lk/min, Kahepoolne printimine. Ekraan: LCD. Võrguvalmidus, WiFi. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
Spausdintuvas Canon i-SENSYS LBP228x WiFi - kmobiles.lt | €272.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Maksimaalne käidutsükkel | 4000 lehekülge kuu kohta |
| Printimisvärvid | Must |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Lehe kirjelduse keeled | PCL 5e4, PCL 6, PostScript, UFRII |
| Number of printer fonts | 229 |
| Kasseti keskmine tootlikkus (must) | 3100 lehekülge |
| Varukassetid | 057, 057H |
| Printimine | |
| Värv | Ei |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 38 lk/min |
| Soojenemisaeg | 14 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 5,5 s |
| Printimisveerised (ülemine, alumine, parem, vasak) | 5 mm |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 1024 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 1024 MB |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessori sagedus | 800 MHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 54 dB |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Maksimaalne printimissuurus | 216 x 356 mm |
| Paberisalve kandja tüübid | Ümbrikud, Tugev paber, Sildid, Tavaline paber, Postkaart, Taaskasutatud paber, Õhuke paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| ISO B-seeria suurused (B0...B9) | B5 |
| ISO-standardile mittevastava prindimeediumi suurused | Executive suurus, Legal, Letter, Oficio, Olekuteave |
| Ümbriku suurused | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Paberisalve kandja kaal | 60 - 120 g/m² |
| Mitmeotstarbelise salve meedia kaal | 60 - 163 g/m² |
| Dupleksmeedia kaal | 60 - 120 g/m² |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisendvõimsus kokku | 250 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 150 lehte |
| Paberi sisestamine | Kassett, Paberisahtel |
| Mitmeotstarbeline salv | Jah |
| Mitmeotstarbelise salve maht | 100 lehte |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| Võrguvalmidus | Jah |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| WiFi-standardid | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobiilse printimise tehnoloogia | Apple AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria Print Service |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Toote värv | Must, Valge |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Värviline tabloo | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Ekraani diagonaal | 12,7 cm |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (printimisel) | 1330 W |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 9 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,9 W |
| Energy Star tüüpiline energiatarbimine (TEC) | 1 kWh/nädalas |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 438 mm |
| Sügavus | 373 mm |
| Kõrgus | 312 mm |
| Kaal | 9,9 kg |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Draiverid kaasa arvatud | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Muud funktsioonid | |
| Toite LED-indikaator | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |