Tootja: Brother
Mudel: HLL2400DWRE1
EAN: 4977766831062
Brother HL-L2400DW. Printimistehnoloogia: Laser, Maksimaalne resolutsioon: 1200 x 1200 DPI. Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus: A4. Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat): 30 lk/min, Kahepoolne printimine. Ekraan: LCD. WiFi. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Printimine | |
| Värv | Ei |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Kahepoolne printimine | Jah |
| Kahepoolne printimine | Automaatne |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Printimiskiirus (must-valge, tavakvaliteet, A4/US Letter-formaat) | 30 lk/min |
| Soojenemisaeg | 20 s |
| Aeg esimese leheküljeni (must, tavaline) | 17,5 s |
| Toimimine | |
| Sisemälu | 64 MB |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 48 dB |
| Sisendi ja väljundi võimsus | |
| Sisestussalvede koguarv | 1 |
| Sisendvõimsus kokku | 250 lehte |
| Väljundvõimsus kokku | 150 lehte |
| Paberikassett | |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Paberisalve kandja tüübid | Võlakirjapaber, Ümbrikud, Executive, Sildid, Tavaline paber, Taaskasutatud paber, Tugevam paber, Õhuke paber |
| ISO A-seeria suurused (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Ümbriku suurused | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Võrgustumine | |
| WiFi | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Funktsioonid | |
| Printimisvärvid | Must |
| Pesad & liidesed | |
| Otseprintimine | Jah |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Kodu ja kontor |
| Toote värv | Must |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Võimsus | |
| Voolutarbimine (ooterežiimil) | 43 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,08 W |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 356 mm |
| Sügavus | 360 mm |
| Kõrgus | 183 mm |
| Kaal | 6 kg |