Tootja: Philips by Signify
Mudel: 8719514432048
EAN: 8719514432048
Philips Funktsionaalne Laevalgusti. Toote värv: Must, Sobiv asukoht: Funktsionaalne, Kuju: Ümmargune. Tarviku/korgi tüüp: Mittevahetatav(ad) pirn(id), Pirni tüüp: LED, Koguvõimsus: 22 W. AC-sisendpinge: 220 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz. Laius: 400 mm, Sügavus: 400 mm, Kõrgus: 45 mm. Pakendi laius: 42,5 mm, Pakendi sügavus: 54 mm, Pakendi kõrgus: 425 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sobib kasutamiseks välitingimustes | Ei |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | Jah |
| Sobiv asukoht | Funktsionaalne |
| Kuju | Ümmargune |
| Kinnituse tüüp | Eenduv |
| Korpuse materjal | Plast |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Kaitseklaas | II |
| Lambid | |
| Tarviku/korgi tüüp | Mittevahetatav(ad) pirn(id) |
| Kaasas pirn(id) | Jah |
| Pirni tüüp | LED |
| Koguvõimsus | 22 W |
| Pirni võimsus | 22 W |
| Värvitemperatuur | 4000 K |
| Värvitemperatuur (min) | 4000 K |
| Värvitemperatuur (maks) | 4000 K |
| Pirni eluiga | 20000 h |
| Valgusvoog | 2500 lm |
| Värvieraldusindeks (CRI) | 80 |
| Valgustehnoloogia | |
| Täielik valgusvoog | 2500 lm |
| Ergonoomika | |
| Dimmerdatav | Jah |
| Valguse hämardamine puldiga | Ei |
| Reguleeritav kohtvalgusti pea | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 1 kg |
| Pikkus | 400 mm |
| Läbimõõt | 40 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 42,5 mm |
| Pakendi sügavus | 54 mm |
| Pakendi kõrgus | 425 mm |
| Pakendi kaal | 1,44 kg |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi netokaal | 1 kg |
| Võimsus | |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| Pakendi sisu | |
| Keskosa kuulub komplekti | Jah |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | Ei |
| Tehnilised andmed | |
| 12NC logistikakood(id) | 929003196801 |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Netokaal | 1 kg |
| Pakendi kogukaal | 1,44 kg |