Tootja: Vertiv
Mudel: LV5520R-400
EAN: 0636430090924
Vertiv Avocent LV5520R. Tüüp: Vastuvõtja, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Maksimaalne ülekandekaugus: 4000 m. Vastuvõtja kohaliku videopordi tüüp: DisplayPort, Vastuvõtja kohaliku klaviatuuri/hiire pordi tüüp: USB. AC-sisendpinge: 100 - 240 V, AC-sisendsagedus: 47/63 Hz, Voolutarve (vastuvõtja) (max): 18 W. Vastuvõtja laius: 18,6 cm, Vastuvõtja sügavus: 13,7 cm, Vastuvõtja kõrgus: 3,91 cm. Pakendi laius: 203,2 mm, Pakendi sügavus: 152,4 mm, Pakendi kõrgus: 50,8 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Vertiv Avocent LV5520R KVM-laiendi Vastuvõtja | €1824.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Vastuvõtja |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 4000 m |
| Toetatud kaablitüübid | Kiud, Cat5e, Cat6e |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Toetatud resolutsioonid | CE, FCC |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| USB pesa tüüp | USB tüüp A |
| Installitud SFP+ moodulite hulk | 1 |
| PC Audio sisend | Jah |
| PC Audio väljund | Jah |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Voolutarve (vastuvõtja) (max) | 18 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Vastuvõtja laius | 18,6 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 13,7 cm |
| Vastuvõtja kõrgus | 3,91 cm |
| Vastuvõtja kaal | 1,23 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 203,2 mm |
| Pakendi sügavus | 152,4 mm |
| Pakendi kõrgus | 50,8 mm |
| Pakendi kaal | 1,36 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Videosisend | DisplayPort |
| Vastuvõtja | |
| RJ-45 portide arv (vastuvõtja) | 1 |
| Vastuvõtja kohaliku videopordi tüüp | DisplayPort |
| Vastuvõtja kohaliku klaviatuuri/hiire pordi tüüp | USB |