Tootja: Lindy
Mudel: 32681
EAN: 4002888326810
Lindy 32681. Tüüp: Edastaja & vastuvõtja, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Maksimaalne ülekandekaugus: 100 m. Saatja kohaliku klaviatuuri/hiire pordi tüüp: PS/2. Vastuvõtja kohaliku klaviatuuri/hiire pordi tüüp: PS/2. Saatja laius: 6,7 cm, Saatja sügavus: 7 cm, Saatja kõrgus: 2,7 cm. Pakendi laius: 115 mm, Pakendi sügavus: 108 mm, Pakendi kõrgus: 39 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY 100M PS/2 KM CAT.5E/6 EXTENDER | €61.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Edastaja & vastuvõtja |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 100 m |
| Toetatud kaablitüübid | Cat5e, Cat6 |
| Toote värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Saatja laius | 6,7 cm |
| Saatja sügavus | 7 cm |
| Saatja kõrgus | 2,7 cm |
| Saatja kaal | 110 g |
| Vastuvõtja laius | 5,3 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 2,5 cm |
| Vastuvõtja kõrgus | 2,07 cm |
| Vastuvõtja kaal | 35 g |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Saatja | |
| Saatja kohaliku klaviatuuri/hiire pordi tüüp | PS/2 |
| RJ-45 portide arv (saatja) | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 108 mm |
| Pakendi kõrgus | 39 mm |
| Pakendi kaal | 200 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Vastuvõtja | |
| RJ-45 portide arv (vastuvõtja) | 1 |
| Vastuvõtja kohaliku klaviatuuri/hiire pordi tüüp | PS/2 |