Tootja: ATEN
Mudel: CE920R-ATA-G
EAN: 4710469341861
ATEN CE920R-ATA-G. Tüüp: Vastuvõtja, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Maksimaalne ülekandekaugus: 100 m. AC-adapteri väljundpinge: 5 V. Vastuvõtja laius: 12,2 cm, Vastuvõtja sügavus: 18,2 cm, Vastuvõtja kõrgus: 2,87 cm. USB pesa tüüp: USB tüüp A
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Vastuvõtja |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Maksimaalne ülekandekaugus | 100 m |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |
| Maksimaalne värskendussagedus | 30 Hz |
| Toetatud resolutsioonid | 4096 x 2160 3840 x 2160 |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Isehäälestuv | |
| LED-indikaatorid | |
| Pesad & liidesed | |
| USB pesa tüüp | USB tüüp A |
| RS-232 portide arv | 1 |
| PC Audio sisend | |
| PC Audio väljund | |
| Pakendi sisu | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Juhend | |
| Võimsus | |
| AC-adapteri väljundpinge | 5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Vastuvõtja laius | 12,2 cm |
| Vastuvõtja sügavus | 18,2 cm |
| Vastuvõtja kõrgus | 2,87 cm |
| Vastuvõtja kaal | 640 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 80 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 121,9 x 182 x 28,7 mm |
| Kaal | 640 g |
| Maksimaalne resolutsioon | 4096 x 2160 pikslit |