| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
APC NetShelter AR40000MV12U Montage Kit schwarz | €243.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 120 x 56 x 536 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1,1 kg |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 56 mm |
| Kõrgus | 536 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 160 x 160 x 700 mm |
| Pakendi kaal | 1,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 12U |