Tootja: Vertiv
Mudel: MXS5120-202
EAN: 0636430071732
Vertiv Avocent MXS5120-202. Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X), Võrgustandardid: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Maksimaalne resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit. Toote värv: Must, Sinine, Püstiku mahutavus: 1U, Korpuse materjal: Metall. Ekraan: LCD. Toiteallikas: Vahelduvvool, AC-sisendpinge: 110 - 240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Vertiv Avocent MXS5120-202 KVM-lüliti Püstikmontaaž Must, Sinine | €5809.98 |
|
www.pc21.fr |
Vertiv Avocent MXS5120-202 KVM-lüliti Püstikmontaaž Must, Sinine | €35899.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 20 |
| Audioühendused | Ei |
| Disain | |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Korpuse materjal | Metall |
| Virnastatav | Jah |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sertifikaat | CE, FCC |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 110 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Väline toiteadapter | Ei |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võrgustandardid | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -35 - 70 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 434 mm |
| Sügavus | 536 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Kaal | 8,6 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Kummijalad | Jah |