Tootja: Tripp Lite
Mudel: B064-016-02-IPG
EAN: 0037332151513
Tripp Lite B064-016-02-IPG. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, PS/2, Hiire pordi tüüp: USB, PS/2, Videopordi tüüp: VGA. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U, Sertifikaat: UL/cUL, FCC, CE, TAA, RoHS. Laius: 433,3 mm, Sügavus: 413,3 mm, Kõrgus: 43,7 mm. Pakendi laius: 513,1 mm, Pakendi sügavus: 571,5 mm, Pakendi kõrgus: 142,2 mm. Tooteid põhikasti (välimine) kohta: 1 tk, Päritoluriik: Taiwan
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sertifikaat | UL/cUL, FCC, CE, TAA, RoHS |
| Pesad & liidesed | |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB, PS/2 |
| Hiire pordi tüüp | USB, PS/2 |
| Videopordi tüüp | VGA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 433,3 mm |
| Sügavus | 413,3 mm |
| Kõrgus | 43,7 mm |
| Kaal | 5,42 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Portide hulk | 16 |
| Kaal (mittemeetriline) | 7,71 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8471,80,1000 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 513,1 mm |
| Pakendi sügavus | 571,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 142,2 mm |
| Pakendi kaal | 7,44 kg |