Tootja: Tripp Lite
Mudel: B032-VU2
EAN: 0037332200389
Tripp Lite B032-VU2. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: VGA. Maksimaalne resolutsioon: 2048 x 1536 pikslit, Kasutajate arv: 1 kasutaja(t). Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 0,91 m, Kaabli maksimaalne pikkus: 0,91 m. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS. Laius: 25,9 mm, Sügavus: 66 mm, Kõrgus: 79 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Isehäälestuv | |
| Kasutajate arv | 1 kasutaja(t) |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 2 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | VGA |
| VGA (D-Sub) portide arv | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Audioühendused | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 0,91 m |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0,91 m |
| Sertifikaat | CE, FCC, REACH |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 25,9 mm |
| Sügavus | 66 mm |
| Kõrgus | 79 mm |
| Kaal | 300 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Audio (3.5mm), USB, VGA |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8471,80,1000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 330,2 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 487,7 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 188 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,28 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 10037332200386 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 167,6 mm |
| Pakendi sügavus | 241,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 61 mm |
| Pakendi kaal | 410 g |