| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LEXMARK | €654.48 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimisvärvid | Must |
| Ühilduvus | Lexmark X651de (16M1657), Lexmark X652de (16M1650), Lexmark X654de (16M1651), Lexmark X656de MFP (16M1822), Lexmark X656dte (16M1652), Lexmark X658dfe (16M1653), Lexmark X658dme (16M1654), Lexmark X658dtfe (16M1655), Lexmark X658dtme (16M1656). |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Musta toonerkasseti prinditavate lehekülgede arv | 25000 lehekülge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 400 x 300 x 162 mm |
| Pakendi kaal | 2,69 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Säilivusaeg arhiveerimisel | 2 aasta(t) |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaubaaluse brutokaal | 205 kg |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 129 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 70 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 42 tk |