Tootja: StarTech.com
Mudel: SV431DD2DUA
EAN: 0065030835695
StarTech.com 4 portidega Dual DVI USB KVM-lüliti Audio ja USB 2.0 hubiga on suurepärane seade kuni nelja arvuti juhtimiseks ühe komplektiga perifeeriaseadmeid. Tänu võimele samaaegselt toetada nii digitaalseid kui ka analoogseid video resolutsioone kuni 2048 x 1536 pikslit, on KVM-lüliti võimeline pakkuma kristallselgeid pilte teie ekraanil. Sellel on ka USB 2.0 pordid, mis võimaldavad ühendada erinevaid seadmeid nagu printerid, skannerid ja välimised salvestusseadmed. KVM-lüliti on kompaktne ja stiilse disainiga musta värvi ja terasest korpusega, mis teeb selle ka vastupidavaks.
Sellel on LED-indikaatorid, mis kuvavad töö seisu, mistõttu saab seadme töö kohta hõlpsasti jälgida. KVM-lüliti on sertifitseeritud CE, FCC ja UL poolt, tagamaks selle vastavust rahvusvahelistele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Tänu lihtsalt kasutatavatele klaviatuuri ja hiire portidele on KVM-lüliti toimimine lihtne. Arvutite vahel saate lihtsasti vahetada, kasutades lihtsaid klaviatuuri otseteid ja audiokontaktil on tagatud kvaliteetne heli.
KVM-lüliti on välja töötatud erinevateks töö- ja kasutustingimusteks. Selle töötemperatuur varieerub vahemikus 0 kuni 40 kraadi Celsius ja suhteline niiskus vahemikus 0-90%. Seade on keskkonnasõbralik ja vastab RoHS standarditele. Lisaks AC-adapterile sisaldab KVM-lüliti ka juhendit ja kummijalgu, et seadet saaks hõlpsasti seadistada ja kasutada.
Kokkuvõttes on StarTech.com 4 portidega Dual DVI USB KVM-lüliti Audio ja USB 2.0 hubiga suurepärane valik igale kasutajale, kes soovib oma tööruumi korraldada ja parandada tootlikust. Tänu selle kõrge resolutsiooni ja mitme USB-pordiga, samuti intuitiivse juhtimisega on see mitmekülgne ja usaldusväärne lahendus nii isiklikuks kui ka professionaalseks kasutamiseks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
4 PORT DUAL DVI USB KVM SWITCH | €396.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Maksimaalne resolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Maksimaalne analoogresolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Jadaühendus | Ei |
| Kasutajate arv | 1 kasutaja(t) |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 4 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | DVI-I |
| Konsooliosad | 3.5 mm kõrvaklapid, 3.5mm mic, DVI-I, USB A |
| USB 2.0 portide arv | 4 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Audioühendused | Jah |
| Mikrofoni sisendite arv | 1 |
| DC-pistik | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Teras |
| LED-indikaatorid | Võimsus |
| Sertifikaat | CE, FCC, UL |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Ei |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendvool | 0.8 A |
| Väljundpinge | 12 V |
| Väljundvool | 1,5 A |
| Ühilduvad pistikutüübid | AU, EU, UK, US |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Kaal | 1,25 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Kummijalad | Jah |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176200 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 295 mm |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 86 mm |
| Pakendi kaal | 1,88 kg |
| Muud funktsioonid | |
| IP-aadressi kontroll | Ei |