Tootja: Lindy
Mudel: 39332
EAN: 4002888393324
Lindy 39332. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: DVI-I. Maksimaalne resolutsioon: 2560 x 1600 pikslit, Maksimaalne digitaalresolutsioon: 2560 x 1600 pikslit, Maksimaalne analoogresolutsioon: 2048 x 1536 pikslit. Toote värv: Valge. Laius: 165 mm, Sügavus: 110 mm, Kõrgus: 46 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY KVM SWITCH PRO USB 2.0 AUDIO DVI-I DUAL LINK 2 PORT | €206.01 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| Maksimaalne analoogresolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Maksimaalne digitaalresolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| Isehäälestuv | |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 2 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | DVI-I |
| DVI-I liideste arv | 3 |
| USB 2.0 portide arv | 6 |
| Audioühendused | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 3 |
| Mikrofoni sisendite arv | 3 |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 165 mm |
| Sügavus | 110 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176200 |