Tootja: Lindy
Mudel: 39307
EAN: 4002888393072
Lindy 39307. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: HDMI. HD tüüp: 4K Ultra HD, Maksimaalne resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit, Video ribalaius: 60 Hz. Toote värv: Hõbe, Korpuse materjal: Metall, Sertifikaat: CE, FCC, RoHS & REACH. Toiteallikas: DC (alalisvool), Alalisvoolu sisendpinge: 9 V, Sisendvool: 2 A. Laius: 165 mm, Sügavus: 103,5 mm, Kõrgus: 45 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 39307 KVM-kytkin Hopea | €276.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Video ribalaius | 60 Hz |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 2 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| HDMI-portide arv | 3 |
| HDCP | |
| USB 2.0 tüüp-B portite arv | 2 |
| Konsooliosad | HDMI |
| Audioühendused | |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Alalisvoolu sisendpinge | 9 V |
| Sisendvool | 2 A |
| Disain | |
| Toote värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Metall |
| Sertifikaat | CE, FCC, RoHS & REACH |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 165 mm |
| Sügavus | 103,5 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 610 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176200 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 260 mm |
| Pakendi sügavus | 70 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 700 g |