Tootja: Intellinet
Mudel: 506496
EAN: 0766623506496
Intellinet 506496. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, PS/2, Hiire pordi tüüp: USB, PS/2, Videopordi tüüp: VGA. HD tüüp: HD, Maksimaalne resolutsioon: 1600 x 900 pikslit, Video ribalaius: 350000 Hz. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall, Sertifikaat: FCC B, CE, RoHS. Toiteallikas: DC (alalisvool), Alalisvoolu sisendpinge: 9 V, Sisendvool: 1 A. Laius: 155 mm, Sügavus: 440 mm, Kõrgus: 45 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| HD tüüp | HD |
| Maksimaalne resolutsioon | 1600 x 900 pikslit |
| Video ribalaius | 350000 Hz |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 16 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB, PS/2 |
| Hiire pordi tüüp | USB, PS/2 |
| Videopordi tüüp | VGA |
| VGA (D-Sub) portide arv | 16 |
| Konsooliosad | PS/2, USB A, VGA (D-Sub) |
| Konsooli USB-pesade arv | 5 |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | DC (alalisvool) |
| Alalisvoolu sisendpinge | 9 V |
| Sisendvool | 1 A |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 0,5 W |
| Disain | |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | FCC B, CE, RoHS |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 155 mm |
| Sügavus | 440 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 6 kg |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176200 |