Tootja: ATEN
Mudel: US7220
EAN: 0672792007262
ATEN US7220. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: HDMI. Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). Maksimaalne resolutsioon: 3840 x 2160 pikslit. Toote värv: Hall, Korpuse materjal: Alumiinium. Väljundpinge: 12 V, Võimsustarve (tüüpiline): 90 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN US7220 KVM-lüliti Hall | €832.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 2 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | HDMI |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Konsooliosad | USB A |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jaoturite arv | 3 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Audioühendused | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Mikrofoni sisendite arv | 1 |
| DC-pistik | |
| Disain | |
| Toote värv | Hall |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Nupp | |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Võimsus | |
| Väljundpinge | 12 V |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 90 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 97,5 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Kõrgus | 191,9 mm |
| Kaal | 780 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Thunderbolt |
| Juhend | |
| AC-adapter kaasa arvatud | |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |