Tootja: ATEN
Mudel: RCMDVI00BT-AX-G
EAN: 4710469341731
ATEN RCMDVI00BT. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: DVI-I. Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). HD tüüp: Full HD, Maksimaalne resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Metall. Võimsustarve (tüüpiline): 16,9 W
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN RCMDVI00BT KVM-lüliti Must | €2540.68 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| HD tüüp | Full HD |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 1 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | DVI-I |
| DVI-I liideste arv | 2 |
| USB 2.0 tüüp-B portite arv | 1 |
| Konsooliosad | 3.5 mm kõrvaklapid, 3.5mm mic, DVI-I, USB A |
| Konsooli USB-pesade arv | 2 |
| Järjestikpordi tüüp | DE-9 (DB-9) |
| Jadaportide kogus | 2 |
| Audioühendused | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 2 |
| Mikrofoni sisendite arv | 2 |
| DC-pistik | |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 123,3 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Kõrgus | 41,8 mm |
| Kaal | 1,51 kg |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 6,98 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 362 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 396 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 279 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 8,92 kg |
| Põhikasti (välimine) maht | 39926,75 cm³ |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 16,9 W |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 266 mm |
| Pakendi sügavus | 383 mm |
| Pakendi kõrgus | 115 mm |
| Pakendi ruumala | 11609,9 cm³ |
| Pakendi kaal | 2,75 kg |