Tootja: ATEN
Mudel: KN2116VA-AX-G
EAN: 4710423776371
ATEN KN2116VA-AX-G. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: DVI-D/VGA. Kaabeldustehnoloogia: 10/100/1000Base-T(X). HD tüüp: WUXGA, Maksimaalne resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit, Video ribalaius: 60 Hz. Toote värv: Must, Hall, Korpuse materjal: Metall, LED-indikaatorid: Võrk, Võimsus, Staatus. AC-sisendpinge: 100-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz, Sisendvool: 1 A
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ATEN KN2116VA | €7022.15 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| HD tüüp | WUXGA |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Video ribalaius | 60 Hz |
| Skaneerimisintervall | 1,255 s |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 16 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | DVI-D/VGA |
| DVI-D liideste arv | 1 |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Konsooliosad | DVI-D, RJ–45, USB A, VGA (D-Sub) |
| Konsooli USB-pesade arv | 2 |
| USB-jaotur | |
| USB 2.0 Type-A jaoturi pesade arv | 3 |
| USB-pistmiku tüüp | Mini-USB, USB tüüp A |
| Järjestikpordi tüüp | RJ-45 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Audioühendused | |
| Disain | |
| Toote värv | Must, Hall |
| Korpuse materjal | Metall |
| LED-indikaatorid | Võrk, Võimsus, Staatus |
| Nupp | |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 21 |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 1 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 412,1 mm |
| Sügavus | 433,6 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 5,86 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool |
| Juhend | |
| Kummijalad | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176200 |
| Peamise pakendi netokaal | 5,86 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 506 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 575 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 130 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,53 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 506 mm |
| Pakendi sügavus | 575 mm |
| Pakendi kõrgus | 130 mm |
| Pakendi kaal | 7,53 kg |