Tootja: ATEN
Mudel: CS64U
EAN: 0667184323648
ATEN CS64U. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: VGA. Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 1,8 m. Kaal: 800 g. Mõõdud (l x s x k): 97 x 109 x 25 mm, Ühilduvad operatsioonisüsteemid: -with all operation platforms PC(Windows,Linux and most others),Mac and Sun., I/O-pordid: -USB
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 4-port KVM USB mini, audio, 1.8m cables | €92.99 |
|
www.photopoint.ee |
ATEN CS64U KVM switch Black | €122.99 |
|
www.ox.ee |
ATEN CS64U KVM switch Black | €166.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 4 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | VGA |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 4 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 80 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 97 x 109 x 25 mm |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | -with all operation platforms PC(Windows,Linux and most others),Mac and Sun. |
| I/O-pordid | -USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 800 g |