Tootja: ATEN
Mudel: CS64A
EAN: 0667184153818
ATEN CS64A. Klaviatuuri pordi tüüp: PS/2, Hiire pordi tüüp: PS/2, Videopordi tüüp: VGA. Maksimaalne resolutsioon: 2048 x 1536 pikslit. Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 1,8 m. Kaal: 830 g. Pakendi laius: 218 mm, Pakendi sügavus: 94 mm, Pakendi kõrgus: 264 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 4-port KVM PS/2 mini, audio, 1.2m cables | €67.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 4 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | PS/2 |
| Hiire pordi tüüp | PS/2 |
| Videopordi tüüp | VGA |
| Disain | |
| Püstikmontaaž | Ei |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 89,5 x 26 x 71,9 mm |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | 230 |
| Kaal (mittemeetriline) | 0,816 kg |
| Kasti või kartongist põhipakendi mõõtmed (l x s x k) | 280 x 500 x 230 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85176200 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 830 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 218 mm |
| Pakendi sügavus | 94 mm |
| Pakendi kõrgus | 264 mm |
| Pakendi kaal | 1 kg |