Tootja: ATEN
Mudel: CS22D-A7
EAN: 5711783793458
ATEN CS22D. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: DVI-I. Maksimaalne resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit. Toote värv: Must, Korpuse materjal: Plast. Võimsustarve (tüüpiline): 2,5 W. Jätkusuutlikkuse sertifikaadid: RoHS
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Aten CS22D KVM-lüliti Must | €57.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 2 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | DVI-I |
| DVI-D liideste arv | 2 |
| DVI-I liideste arv | 1 |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Audioühendused | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 93,6 mm |
| Sügavus | 99,6 mm |
| Kõrgus | 30,1 mm |
| Kaal | 340 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 80 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 2,5 W |