Tootja: ATEN
Mudel: CS1732A
EAN: 0672792001369
ATEN CS1732A. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: VGA. Maksimaalne resolutsioon: 2048 x 1536 pikslit. Võimsustarve (tüüpiline): 1,2 W. Kaal: 490 g. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Toite tüüp: 5V DC, Mõõdud (l x s x k): 87 x 140 x 55 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 2-port KVMP USB+PS/2, usb hub, audio, 1.2m cables CS-1732A | €113.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 2048 x 1536 pikslit |
| Pesad & liidesed | |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | VGA |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Toite tüüp | 5V DC |
| Mõõdud (l x s x k) | 87 x 140 x 55 mm |
| Portide hulk | 2 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1,2 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 490 g |