Tootja: Origin Storage
Mudel: 100WUSB-C-BTI-UK
EAN: 5059902010889
Origin Storage 100WUSB-C-BTI-UK. Otstarve: Sülearvuti, Toite tüüp: Hoonesisene, Sisendpinge: 100-240 V. Toote värv: Must. Kogus pakis: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage 100WUSB-C-BTI-UK toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 100 W Must | €53.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Otstarve | Sülearvuti |
| Toite tüüp | Hoonesisene |
| Toitevoolu tüüp | Vahelduvvoolust alalisvooluks |
| Sisendpinge | 100-240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundvõimsus | 100 W |
| Väljundpinge | 5 - 20 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |