Tootja: ATEN
Mudel: CL6708MW-ATA-2XK06SG
EAN: 5711783215806
ATEN CL6708MW. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, Hiire pordi tüüp: USB, Videopordi tüüp: DVI/DisplayPort. Maksimaalne resolutsioon: 1920 x 1080 pikslit, Skaneerimisintervall: 1,255 s. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U, Klaviatuuri keel: Hispaania. Ekraan: LCD, Ekraani diagonaal: 43,9 cm (17.3"). AC-sisendpinge: 100-240 V, AC-sisendsagedus: 50 - 60 Hz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN CL6708MW KVM-lüliti Püstikmontaaž Must | €2835.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1080 pikslit |
| Automaatne lülitumine | |
| Skaneerimisintervall | 1,255 s |
| DDC2B-tugi | |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 64 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB |
| Hiire pordi tüüp | USB |
| Videopordi tüüp | DVI/DisplayPort |
| Disain | |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Püstikmontaaž | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Klaviatuuri keel | Hispaania |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 43,9 cm |
| Võimsus | |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 689,2 mm |
| Sügavus | 480 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 12,7 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |