Tootja: ATEN
Mudel: CL5708IM-ATA-2XK06A1G
EAN: 5711783872023
ATEN CL5708IM-ATA-2XK06A1G. Klaviatuuri pordi tüüp: USB, PS/2, Hiire pordi tüüp: USB, PS/2, Videopordi tüüp: VGA. Turvaalgoritmid: 128-bit RC4, RSA, SSL/TLS. HD tüüp: WUXGA, Maksimaalne resolutsioon: 1920 x 1200 pikslit, Skaneerimisintervall: 1,255 s. Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U, Korpuse materjal: Metall, Plast. Ekraan: LCD, Ekraani diagonaal: 43,2 cm (17")
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN CL5708IM-ATA-2XK06A1G KVM switch Rack mounting Black | €2163.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| HD tüüp | WUXGA |
| Maksimaalne resolutsioon | 1920 x 1200 pikslit |
| Skaneerimisintervall | 1,255 s |
| DDC2B-tugi | Jah |
| HDCP | Jah |
| Hot-Plug tugi | Jah |
| Jadaühendus | Jah |
| Power on detection | Jah |
| Ülendatav püsivara | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Kontrollitavate arvutite arv | 8 |
| Klaviatuuri pordi tüüp | USB, PS/2 |
| Hiire pordi tüüp | USB, PS/2 |
| Videopordi tüüp | VGA |
| Konsooliosad | RJ–45, USB A, VGA (D-Sub) |
| Konsooli USB-pesade arv | 1 |
| USB-pistmiku tüüp | USB tüüp A |
| Võimsus | |
| Toiteallikas | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 100-240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 - 60 Hz |
| Sisendvool | 1 A |
| Disain | |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Püstikmontaaž | Jah |
| Toote värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall, Plast |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Näidu vahetamise nupp | Jah |
| Nupp | Jah |
| Kiirklahvid | Jah |
| Klaviatuuri keel | Ameerika inglise keel |
| Ekraan | |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Ekraan | LCD |
| Ekraani diagonaal | 43,2 cm |
| Ekraanikuva (OSD) | Jah |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Turvaalgoritmid | 128-bit RC4, RSA, SSL/TLS |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 642,7 mm |
| Sügavus | 480 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 13,5 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 80 protsenti |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, KVM |
| Juhend | Jah |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |