Tootja: StarTech.com
Mudel: USBDVI4N1A6
EAN: 0065030816052
StarTech.com USBDVI4N1A6. Kaabli pikkus: 1,8 m, Videopordi tüüp: DVI-I, Toote värv: Must. Kaal: 511 g, Pakendi laius: 255 mm, Pakendi sügavus: 330 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
StarTech.com 1,8m 4-in-1 USB DVI KVM Kabel mit Audio und Mikrofon | €25.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Videopordi tüüp | DVI-I |
| Konsooli port | USB |
| Pistmik 1 | DVI-I + USB A + 2 x 3.5mm |
| Pistmik 2 | DVI-I + USB B + 2 x 3.5mm |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Konnektori sugu | Meessoost/meessoost |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2560 x 1600 pikslit |
| Pakendi andmed | |
| Kaal | 511 g |
| Pakendi laius | 255 mm |
| Pakendi sügavus | 330 mm |
| Pakendi kõrgus | 32 mm |
| Pakendi kaal | 528 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |