| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
ATEN 2-port KVM PS/2 mini, 1.2m cables | €22.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Klaviatuuri pordi tüüp | PS/2 |
| Hiire pordi tüüp | PS/2 |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost/naissoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost/naissoost |
| Pakendi andmed | |
| Kaal | 270 g |
| Muud funktsioonid | |
| Sügavus | 62,4 mm |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kasutustemperatuur (T-T) | 0 - 50 °F |
| Suhteline õhuniiskus | 0 - 80 protsenti |
| Kõrgus | 22,5 mm |
| Laius | 73 mm |