Tootja: ATEN
Mudel: 2L-7D05UD
EAN: 0672792398100
ATEN 2L-7D05UD. Kaabli pikkus: 5 m, Videopordi tüüp: DVI-D, Toote värv: Must. Kaal: 675 g, Pakendi kaal: 675 g. Peamise pakendi netokaal: 13,5 kg, Põhikasti (välimise) laius: 330 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 450 mm. Pistmik(ud): USB A, DVI-D, USB B, RCA
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
ATEN 2L-7D05UD 5 Meter 5 m DVI, USB, 2x Audio für | €70.91 |
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Câble KVM DVI-D USB Dual Link 5m | €89.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Videopordi tüüp | DVI-D |
| Pistmik 1 | 2x RCA, USB A, DVI-D |
| Pistmik 2 | 2x RCA, USB B, DVI-D |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pakendi andmed | |
| Kaal | 675 g |
| Pakendi kaal | 675 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |
| Peamise pakendi netokaal | 13,5 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 330 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 450 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 280 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 14 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Muud funktsioonid | |
| Pistmik(ud) | USB A, DVI-D, USB B, RCA |