Tootja: ATEN
Mudel: 2L-5305P
EAN: 0672792151194
ATEN 2L-5305P. Kaabli pikkus: 5 m, Klaviatuuri pordi tüüp: PS/2, Hiire pordi tüüp: PS/2. Kaal: 482 g, Pakendi kaal: 482 g. Peamise pakendi netokaal: 14,5 kg, Põhikasti (välimise) laius: 330 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 450 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
ATEN Câble KVM 5m PS/2 avec SPHD 3 en 1 et audio | €24.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Klaviatuuri pordi tüüp | PS/2 |
| Hiire pordi tüüp | PS/2 |
| Videopordi tüüp | VGA |
| Pistmik 1 | HDB-15, 2 x 3.5mm, 2 x PS/2 |
| Pistmik 2 | SPHD-15, 2 x 3.5mm |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Meessoost |
| Pakendi andmed | |
| Kaal | 482 g |
| Pakendi kaal | 482 g |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 14,5 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 330 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 450 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 240 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 15,2 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 30 tk |