Tootja: HP
Mudel: CE246A
EAN: 0088442040365
HP Color LaserJet CE246A 110V Fuser Kit. Printimistehnoloogia: Laser, Päritoluriik: Hiina, Ühilduvus: HP Color LaserJet CP4025/CP4525. Kaal: 1,8 kg, Laius: 483 mm, Sügavus: 190 mm. Pakendi laius: 483 mm, Pakendi sügavus: 190 mm, Pakendi kõrgus: 276 mm. Kaubaaluse brutokaal: 263 g, Aluse mõõtmed (l x s x k): 856 x 760 x 2330 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
HP (110 V) - Kit für Fixiereinheit - für Color LaserJet Enterprise MFP M680 | €351.49 |
|
nopirkt.lv |
HP Color LaserJet CE246A 110V Kit fuser | €416.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ühilduvus | HP Color LaserJet CP4025/CP4525 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 483 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 276 mm |
| Pakendi kaal | 3 kg |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 483 x 190 x 276 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |
| Kaubaaluse brutokaal | 263 g |
| Aluse mõõtmed (l x s x k) | 856 x 760 x 2330 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Sügavus | 190 mm |
| Laius | 483 mm |
| Kõrgus | 276 mm |
| Kaal | 1,8 kg |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |