Tootja: HP
Mudel: C4198A-RFB
EAN: 4049982035699
HP Color LaserJet C4198A 220V Fuser Kit. Printimistehnoloogia: Laser, Leheküljetootlus: 100000 lehekülge, Ühilduvus: Color LaserJet 4500/4550. Pakendi kaal: 3,7 kg, Pakendi mõõtmed (l x s x k): 483 x 264 x 270 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Leheküljetootlus | 100000 lehekülge |
| Ühilduvus | Color LaserJet 4500/4550 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi kaal | 3,7 kg |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 483 x 264 x 270 mm |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 15 - 30 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Tehnilised andmed | |
| AC-sisendpinge | 220 V |