Tootja: Spin Master
Mudel: 6059393
EAN: 0778988355794
Twisty Petz Glitzy Bitsy Transforming Doll to Collectible Bracelet with Mystery. Toote tüüp: Children's jewellery bracelet making kit, Soovitatav vanus (min): 4 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline. Pakendi tüüp: Blisterpakend
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käevõru valmistamise komplekt |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 4 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Tüüp | Bracelet |
| Päritoluriik | Hiina |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 146,1 mm |
| Pakendi sügavus | 38,1 mm |
| Pakendi kõrgus | 254 mm |
| Pakendi kaal | 77,1 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 217,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 160 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 270 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 780 g |
| Peamise pakendi netokaal | 386 g |