Tootja: Spin Master
Mudel: 6064692
EAN: 0778988342374
Spin Master PVA ACK Pixobitz FeaturePk Metallic GML. Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Spin Master Pixobitz , Pack Métallisé avec 156 perles exclusives à fusionner à l'eau, Décos et accessoires, Créati | €14.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi sisu | |
| Sisaldab akut | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 152,4 mm |
| Pakendi sügavus | 63,5 mm |
| Pakendi kõrgus | 225,6 mm |
| Pakendi kaal | 117,9 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 265,9 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 166,1 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 238 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 472 g |
| Põhikasti (välimine) maht | 371000 cm³ |