Tootja: SES Creative
Mudel: 14006
EAN: 8710341140069
SES Creative Scratch animals. Toote tüüp: Laste käsitöökomplekt, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t), Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed: Quilling-tehnika tööriist, Šabloon, Lõimed, Toote värv: Mitmevärviline. Tükkide arv: 1 tk, Pakendi sisu: Six scratch animals Chenille pipe cleaners Scratch stick Instructions. Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
SES - zdrapywanki | €15.88 |
|
m79.lv |
SES Kreatywna zabawa - Zwierzatka zdrapywanki 329303 (8710341140069) | €17.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käsitöökomplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed | Quilling-tehnika tööriist, Šabloon, Lõimed |
| Kokkupanek vajalik | |
| Sertifikaat | CE |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 1 tk |
| Juhend | |
| Pakendi sisu | Six scratch animals Chenille pipe cleaners Scratch stick Instructions |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Tootja | SES Creative |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| EU TSD keel | Inglise |
| Ohutusjuhised | WARNING! Contains small parts. Retain address. |
| Logistika andmed | |
| Tarnekaste (sisemine) põhikasti kohta (välimine) | 1 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 672 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 341 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 217 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 211 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 993 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 8 tk |
| Põhikasti (välimine) maht | 16000 cm³ |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 18710341140066 |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 8 tk |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 124,1 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi ruumala | 1951,671 cm³ |