Tootja: SES Creative
Mudel: 14465
EAN: 8710341144654
SES Creative My First 14465. Toote tüüp: Laste värvimiskomplekt, Soovitatav vanus (min): 1 aasta(t), Materjal: Papp. Pakendi sisu: 4 colouring with water cards; Brush. Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
SES Spalvinimo vandeniu rinkinys „Dinozaurai“ | €12.04 |
|
baitukas.lt |
SES Creative – Colouring with Water – Dinos – (S14465) | €15.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste värvimiskomplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 1 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Materjal | Papp |
| Kokkupanek vajalik | Ei |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 200 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Nõutud täiskasvanu järelevalve |
| EU TSD keel | Inglise |
| Mittesobiv lastele vanuses 0-3 aastat | Jah |
| Ohutusjuhised | WARNING! Children under 3 years of age should be supervised by adults. Not suitable for children under 18 months |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 12 kuu(d) |
| Soovitatav vanus (max) | 144 kuu(d) |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Sisaldab toitu või jooki | Ei |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 300 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |
| Pakendi kaal | 180 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | 4 colouring with water cards; Brush |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 432 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 316 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 216 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 252 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |