Tootja: SES Creative
Mudel: 14957
EAN: 8710341149574
SES Creative Hammer string art dinos. Toote tüüp: Laste käsitöökomplekt, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline. Pakendi tüüp: Kinnine karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
SES Creative – Hammer string art dinos – (S14957) | €16.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käsitöökomplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | Ei |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine, Peenmotoorika treening, Loova mõtlemise oskuste koolitus |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 332 g |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | Wooden hammer; Cork mat; Nails; 6 printed cards; Multicoloured thread; Instructions |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 432 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 316 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 252 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 216 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,99 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 18710341149571 |