Tootja: SES Creative
Mudel: 24988
EAN: 8710341249885
SES Creative Funmais 24988. Toote tüüp: Laste käsitöökomplekt, Soovitatav vanus (min): 3 aasta(t), Materjal: Mais, Vineer, Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed: Modelleerimisnuga, Kleepsud, Toote värv: Erinevad värvid. Tükkide arv: 400 tk, Pakendi sisu: Funmais mix 400 pieces; Plywood picture of dinosaur Sponge Knife Glue cup Plastic brush.... Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
SES Funmais - drewniany szkielet Dinozaura do wyklejania (305125) 305125 (8710341249885) konstruktors | €18.50 |
|
eltek.lv |
SES Funmais - szkielet do (305125) | €20.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käsitöökomplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 3 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 12 aasta(t) |
| Toote värv | Erinevad värvid |
| Materjal | Mais, Vineer |
| Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed | Modelleerimisnuga, Kleepsud |
| Kokkupanek vajalik | |
| Sertifikaat | CE |
| Päritoluriik | Madalmaad |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 400 tk |
| Juhend | |
| Pakendi sisu | Funmais mix 400 pieces; Plywood picture of dinosaur Sponge Knife Glue cup Plastic brush Instructions Dinosaur sticker sheet |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Tootja | SES Creative |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 70 mm |
| Kõrgus | 250 mm |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| EU TSD keel | Hollandi, Inglise, Prantsuse, Saksa keel, Itaalia, Hispaania |
| Ohutusjuhised | WARNING! Contains small parts. Retain address. |
| Logistika andmed | |
| Tarnekaste (sisemine) põhikasti kohta (välimine) | 1 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 288 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 72 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 265 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 295 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 260 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 1,14 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 18710341249882 |
| Põhikasti (välimine) maht | 20325,5 cm³ |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 4 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 70 mm |
| Pakendi kõrgus | 250 mm |
| Pakendi kaal | 285 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi ruumala | 4900 cm³ |