Tootja: SES Creative
Mudel: 00109
EAN: 8710341001094
SES Creative Desk organiser. Toote tüüp: Laste käsitöökomplekt, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline. Pakendi tüüp: Kinnine karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
SES Organizer na biurko 447567 (8710341001094) | €15.30 |
|
eltek.lv |
SES Organizer | €15.39 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käsitöökomplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Peenmotoorika treening, Loova mõtlemise oskuste koolitus |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | Wooden pen pot; 6 colours of poster paint; Brush; Glitter stickers; 2 gel pens; Ruler; Eraser; Sticky notes; Paperclips; Ribbon; Pompoms; Silver glitter glue; Pink glitter glue; Instructions |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 432 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 316 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 252 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 216 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 18710341001091 |