Tootja: SES Creative
Mudel: 01288
EAN: 8710341012885
SES Creative Casting and painting - 3 in 1. Toote tüüp: Laste voolimise/maalimise komplekt, Soovitatav vanus (min): 5 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline. Pakendi tüüp: Kinnine karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
SES Creative Casting and painting - 3 in 1 | €25.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste voolimise/maalimise komplekt |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 5 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Näpuvärvi toon | Multi |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 250 mm |
| Pakendi tüüp | Kinnine karp |
| Pakendi ruumala | 4125 cm³ |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 356 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 324 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 262 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 6 tk |
| Peamise pakendi GTIN (EAN/UPC) | 18710341012882 |
| Põhikasti (välimine) maht | 3000 cm³ |