Tootja: SES Creative
Mudel: 14765
EAN: 8710341147655
SES Creative 14765. Toote tüüp: Laste voolimise/maalimise komplekt, Soovitatav vanus (min): 7 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline. Pakendi sisu: Seife zum Schmelzen; Roter Farbstoff (5 ml); Blauer Farbstoff (5 ml); Kosmetik-Glitzer (1 g);.... Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Teadusmäng SES Creative Galaxy Soap Seebivalmistamise komplekt | €40.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste voolimise/maalimise komplekt |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav vanus (min) | 7 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Muud funktsioonid | |
| Soovitatav vanus (min) | 84 kuu(d) |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 290 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | Seife zum Schmelzen; Roter Farbstoff (5 ml); Blauer Farbstoff (5 ml); Kosmetik-Glitzer (1 g); Gussform mit verschiedenen Formen; 2 Pipetten; Anleitung; |