Tootja: Ravensburger
Mudel: 200481
EAN: 4005556200481
Ravensburger 20048. Soovitatav vanus (min): 7 aasta(t), Materjal: Akrüül, Lõuend, Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed: Akrüülvärv, Kangas, Toote värv: Mitmevärviline. Pakendi sisu: a pre-printed folder, 1 quality brush, individually resealable color jars and frame. Pakendi tüüp: Karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Ravensburger Malowanka CreArt dla dzieci Pieski GXP-811893 (4005556200481) | €14.00 |
|
eltek.lv |
Ravensburger Malowanka CreArt | €14.04 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Soovitatav sugu | Poiss/tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 7 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Materjal | Akrüül, Lõuend |
| Sisalduvad kunsti ja käsitöö esemed | Akrüülvärv, Kangas |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Õppimis- ja treenimisoskused | |
| Õppimis- ja koolitusoskused | Käe-silma koordinatsiooni arendamine, Peenmotoorika treening, Loova mõtlemise oskuste koolitus |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 270 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi sisu | |
| Pakendi sisu | a pre-printed folder, 1 quality brush, individually resealable color jars and frame |