Tootja: Make it Real
Mudel: 0695929013172
EAN: 0695929013172
Make it Real Summer Vibes Heishi Bead Set. Toote tüüp: Laste käevõru valmistamise komplekt, Soovitatav vanus (min): 6 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline. Tükkide arv: 531 tk. Pakendi tüüp: Riputatav karp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
MAKE IT REAL Vasarīgas Heishi pērlīšu aproces | €9.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käevõru valmistamise komplekt |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 6 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 18 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Tüüp | Bracelet |
| Pakendi sisu | |
| Tükkide arv | 531 tk |
| Juhend | |
| Amulettide arv | 3 tk |
| Helmeste arv | 515 tk |
| Kandekarp | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 276 mm |
| Pakendi sügavus | 40 mm |
| Pakendi kõrgus | 243 mm |
| Pakendi kaal | 186 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |