Tootja: Make it Real
Mudel: 0695929013134
EAN: 0695929013134
Make it Real Neo Brite. Toote tüüp: Laste käevõru valmistamise komplekt, Soovitatav vanus (min): 8 aasta(t), Toote värv: Mitmevärviline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
MAKE IT REAL Apyrankės su pakabučiais | €9.52 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Laste käevõru valmistamise komplekt |
| Soovitatav sugu | Tüdruk |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Soovitatav vanus (max) | 16 aasta(t) |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Tüüp | Bracelet |
| Sertifikaat | CE |
| Pakendi sisu | |
| Juhend | |
| Hoiatussilt | |
| EU TSD hoiatus | Sobimatu alla 36 kuu vanustele lastele |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 237 mm |
| Pakendi sügavus | 265 mm |
| Pakendi kõrgus | 40 mm |